Stomatolog i Dentysta w mieście Kraków - AGMADENT

Implanty Implanty przy utracie kilku zębów

Stosowanie implantów jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku licznych braków zębowych, szczególnie wtedy, gdy luka po utraconych zębach jest zbyt duża na osadzenie na pozostałych zębach mostu, lub gdy luka nie jest otoczona zębami (tzw. brak skrzydłowy), co uniemożliwia zastosowanie mostów bez uprzedniej implantacji.

a

Rozwiązaniami dla pacjentów są:

Implantacja wszystkich braków zębowych i zastosowanie pojedynczych koron – możliwość funkcjonowania implantów oraz koron na zasadzie zębów naturalnych, rozwiązanie to gwarantuje pełną funkcjonalność, estetykę oraz zapobiega zanikowi kości.

b

Implantacja części brakujących zębów i zastosowanie mostów – jest to rozwiązanie, w którym implanty działają na zasadzie filarów mostu i umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie zębów przy zachowaniu wysokiej estetyki i jakości wykonania.

c

Zastosowanie protezy ruchomej – rozwiązanie to przywraca prawidłową funkcję jamy ustnej, jest jednak mniej estetyczne (często istnieje konieczność zastosowania klamer na zęby), nie zapobiega zanikowi kości oraz daje mniejszy komfort użytkowania.

d

займ на карту займ на карту срочно без отказа