Stomatolog i Dentysta w mieście Kraków - AGMADENT

Implanty Implanty w bezzębiu

Utrata zębów jest dla każdego człowieka wysoce dyskomfortową sytuacją. Pacjenci często mają problem z przystosowaniem się do wyjmowanych protez całkowitych, narzekają na ich ruchomość w obrębie jamy ustnej, urazy błony śluzowej. Rezultatami braku zębów są też problemy z gryzieniem pokarmów, mową oraz przyspieszony zanik podłoża kostnego.

pani03

Problem zaniku tkanki kostnej oraz niekorzystnego wyglądu Twojej twarzy (związanego z utratą zębów) – rozwiążą implanty.

Rozwiązaniami dla pacjentów są:

Stosowanie mostów opartych całkowicie na implantach – rozwiązania takie wymagają większej liczby wszczepów ale dają estetykę i komfort naturalnego funkcjonowania zębów.

Stosowanie protez nakładowych opartych na 4 do 6 implantach – implanty łączymy belką lub stosujemy protezę na zatrzaski kulkowe – zaletą tego typu rozwiązania jest eliminacja ruchów przednio-tylnych protezy, które mogą występować w przypadku rozwiązania na dwóch implantach połączonych belką.

Stosowanie protez opartych na 2 implantach – zastosowanych w odcinku przednim (najczęściej w miejscu kłów); implanty łączy się szyną lub stosuje zatrzaski kulkowe, tego typu rozwiązanie daje zdecydowanie większą stabilizację a więc i komfort funkcjonowania pacjenta niż tradycyjna proteza akrylowa.

implanty02

Ruchoma proteza całkowita typu overdenture, ustabilizowana za pomocą zatrzasków kulkowych.

займ на карту займ на карту срочно без отказа