20 lat doświadczenia i osobistej gwarancji

Agmadent Studio Stomatologiczne dr Agaty Machowskiej

Agmadent to prowadzone przed dr Agatę Machowską nowoczesne studio stomatologiczne z 20-letnią tradycją. Możecie Państwo być pewni, że będziemy tu dla Was przez kolejne lata, bo wśród wartości, jakim hołdujemy, wysokie miejsce zajmuje stabilność i wzajemne zaufanie.

Możecie na nas liczyć nie tylko podczas wizyty. Relacja z Państwem trwa całymi latami, znamy się i widujemy na wizytach kontrolnych. Jesteśmy dzięki temu w stanie skutecznie zapobiegać, leczyć, ubiegać procesy, jakie mogą nastąpić – bo znamy Was, Wasze nawyki, historię leczenia. Często poznajemy też Waszych bliskich, dzieci, rodziców, partnerów i partnerki, a znajomość uwarunkowań genetycznych to ważna wskazówka także w leczeniu stomatologicznym.

Dzięki temu zaufaniu możemy leczyć holistycznie. “Naprawa uzębienia” to nie tylko proces medyczny, to w dużej mierze także poprawa jakości życia, nabranie dobrych nawyków, to droga do pewności siebie, do poznania procesów, które dzieją się w naszym organizmie.

Chcemy być Wam potrzebni, dlatego unowocześniamy metody leczenia i udoskonalamy też obsługę pacjentów, kładąc nacisk na przekazywanie wiedzy i uczenie dobrych nawyków. Największą radością są dla nas pacjenci, którzy – nawet jeśli kiedyś zgłosili się z głębokimi problemami – wracają już do nas tylko na wizyty higienizacyjne i przeglądy.

Wiemy, że czasem wstyd czy lęk przed wizytą u stomatologa powodują, że niektóre osoby zwlekają z leczeniem. Nam nie straszne są Państwa obawy. Razem stawimy im czoła.

Czekamy na Państwa,

Zespół Agmadent
Kontakt
Zgrany zespół

Pracujemy jak w zegarku

Ktoś mógłby powiedzieć o nas „detaliści, szczególarze” – i miałby rację. Przykładamy się do każdej pracy, wiedząc, że kluczem do sukcesu jest dbałość o szczegół i kontrola na poszczególnych etapach leczenia.

Nasza wykwalifikowana i kompetentna kadra to gwarancja kompleksowej opieki stomatologicznej – już od ponad 20 lat. Zatem, umów się z nami i sprawdź – zapraszamy!

Zespół
Przyjazny gabinet

Nasze motto: jesteśmy tu, aby pomagać

Nasze studio usytuowane jest w północnej części Krakowa, na ul. Dobrego Pasterza 16. Co ważne, posiada zewnętrzny duży parking – możecie Państwo śmiało wybierać się do nas samochodem. Mamy także stojaki na rowery czy hulajnogi, 100 m od gabinetu zatrzymują się autobusy komunikacji miejskiej (m.in. 105, 139, 199).

Do dyspozycji pacjentów są aż trzy gabinety zabiegowe, co powoduje, że mamy możliwość przyjęć na cito w przypadkach bólowych, a także konsultacji z innymi obecnymi na miejscu lekarzami. Przestronna klimatyzowana poczekalnia, wygodna recepcja i łazienka utrzymane w nowoczesnym designie są do Państwa dyspozycji.

Studio jest czynne 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, ale w sytuacjach wyjątkowych możemy otworzyć je dla Państwa także w sobotę po wcześniejszym uzgodnieniu. Zapraszamy!