dr n. med. Agata Machowska

Doktor nauk medycznych. W 2001 r. ukończyła studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, a w 2007 r. obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską w CM UJ. Współpracuje ze specjalistami z fizjoterapii i medycyny ogólnej; w efekcie tej współpracy przywraca zdrowie i uśmiech naszych Pacjentów, którzy doceniają ją za sprawne diagnozy i skuteczne leczenie. Wykonuje skomplikowane prace implantoprotetyczne, odbudowuje utracone tkanki zębów pracami pełnoceramicznymi oraz materiałami kompozytowymi.

Nieustająco podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach i szkoleniach podyplomowych; jest także autorką publikacji naukowych. Przekazuje wiedzę i dzieli się doświadczeniem z kolejnymi pokoleniami lekarzy.

Wszystkie zabiegi przeprowadza z zastosowaniem mikroskopu stomatologicznego, a wykonywane procedury realizuje zgodnie ze światowymi standardami terapeutycznymi.

Członkini Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Stomatologia jest jej prawdziwą pasją.