Kompleksowe leczenie

Kompleksowe leczenie stomatologiczne jest możliwe dzięki sprawnemu i wykwalifikowanemu zespołowi, dokładnej diagnostyce oraz szczegółowemu planowaniu leczenia.

Leczenie interdyscyplinarne

Wielodziedzinowy zespół lekarzy, gwarancja leczenia holistycznego

Współpraca ekspertów wykwalifikowanych w różnych działach stomatologii to najlepszy sposób, by osiągnąć pełen sukces leczenia. Tego typu podejście umożliwia nam holistyczne spojrzenie na Pacjenta i kompleksowe rozwiązanie jego problemów.

Eksperci Agmadent Studio Stomatologiczne to m.in. endodonci, którzy zajmują się głównie leczeniem kanałowym; implantolodzy, którzy wykonują zabiegi chirurgiczne i implantacje; ortodonci, których zadaniem jest korekcja wad zgryzu oraz protetycy, którzy zakładają korony, mosty, licówki i protezy.

Każdy z nich poświęca się konkretnej dziedzinie stomatologii, nieustannie rozwijając swoje umiejętności podczas licznych kursów, szkoleń i warsztatów, zarówno tych polskich, jak i międzynarodowych. Dzięki temu, że w codziennej praktyce lekarze wspierają się wzajemnie swoją wiedzą i doświadczeniem, możliwe jest efektywne przeprowadzenie nawet bardzo złożonego leczenia.

diagnostyka

Kompleksowa diagnostyka

Każde, nawet najmniejsze leczenie stomatologiczne, powinno być poprzedzone wnikliwą oraz precyzyjną diagnostyką, umożliwiającą opracowanie najlepszego dla pacjenta planu działania. W Agmadent od początku stawiamy na diagnostykę – to od niej zawsze zaczynamy leczenie Pacjentów. Chcąc zapewnić najwyższy poziom usług, Studio Agmadent  wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, umożliwiający przeprowadzenie wstępnych badań w jak najbardziej precyzyjny sposób.

Każda wizyta konsultacyjna w Agmadent oparta jest na  analizie aktualnych badań rentgenowskich, dokładnym badaniu wewnątrzustnym  z zastosowaniem mikroskopu. Dodatkowo wykonanie cyfrowych zdjęć wewnątrz i zewnątrzustnych oraz skanów zwiększa precyzyjność diagnostyki.

planowanie

Kompleksowe leczenie, planowanie

Planowanie, w nowoczesnej stomatologii, nie polega już tylko na przemyśleniu najszybszego wyleczenia zębów. Wymaga uważnego spojrzenia na ogólne rysy twarzy, układ warg, układ brody oraz wszystkie elementy jamy ustnej, czyli zęby, dziąsła, stawy skroniowo-żuchwowe. Stomatolodzy Agmadent analizują bardzo dokładnie estetykę uśmiechu, aby Twoje nowe zęby wyglądały perfekcyjnie, ale także naturalnie. Często, szczególnie w przypadkach trudnych, wymagających multidyscyplinarnego zaangażowania, planowanie leczenia stomatologicznego prowadzimy w zespole kilku ekspertów, do którego należą: ortodonta, protetyk, implantolog i periodontolog.

Na przestrzeni lat funkcjonowania Agmadent, zaobserwowaliśmy, że ścisła współpraca zespołu, pozwala na osiągnięcie najlepszego i trwałego sukcesu estetycznego. W naszej codziennej pracy kompleksowo planujemy leczenie i analizujemy warunki okluzyjne, czyli sposób ułożenia zębów i ich wzajemnego nacisku, które są często pomijane podczas tradycyjnego planowania leczenia stomatologicznego. Po przeprowadzeniu precyzyjnych badań i wykonaniu serii zdjęć pacjenta cyfrowym aparatem fotograficznym, zdjęć radiologicznych, skanów wewnątrzustnych określamy medyczne i estetyczne potrzeby pacjenta. Przygotowujemy plan leczenia, który po zatwierdzeniu przez pacjenta zostaje zrealizowany.

Dla zespołu Agmadent kompleksowe leczenie stomatologiczne to standard, którego chcemy się trzymać i z którego nasi pacjenci czerpią ogromne korzyści.