TWOJA OPIEKA DENTYSTYCZNA

Sprawdź, czym się zajmujemy i zadzwoń, jeśli masz pytania

Wybraliśmy kilkanaście najpopularniejszych zabiegów i zagadnień naszej oferty. Ale to nie wszystko, co mamy dla Państwa. Radzimy sobie z każdym, nawet najbardziej złożonym problemem stomatologicznym; znamy rozwiązania, mamy wiedzę oraz technologię. Zapraszamy do kontaktu.

Implanty

Implant to doskonała odpowiedź na utratę zęba. Implanty szybko stają się naszymi nowymi „własnymi” zębami – opinię taką mają ich użytkownicy. Implant to optymalne rozwiązanie nawet przy braku pojedynczego zęba, a przy braku wielu lub bezzębiu zdecydowanie preferowanym.

 

Usuwanie ósemek

Potocznie zwane „zębami mądrości” nastręczają jednak wielu problemów swoim niektórym posiadaczom. Minimalizujemy dyskomfort towarzysząc pacjentom w procesie usuwania zębów od diagnozy, przez zabieg chirurgiczny w znieczuleniu, przez opiekę pozabiegową, aż do pełnego zagojenia.

Periodontologia

Choroby przyzębia, paradontoza, stany zapalne dziąseł - brzmi groźnie. Ten typ schorzeń jest na szczęście w większości uleczalny, a jego przyczyny różne. Z pacjentami idziemy krok po kroku, w określeniu i niwelowaniu przyczyn, następnie w leczeniu, na koniec w utrzymaniu dobrego stanu jamy ustnej przez całe życie.

 

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe nawet w zaawansowanym stadium choroby pozwala nam na pozostawienie korzenia w dziąśle i odbudowę zęba. Wiemy z relacji pacjentów, że często zwlekali z podjęciem leczenia z lęku przed bólem. Jednak potem obawy te okazywały się zbędne. Dlaczego? Dzięki znieczuleniu, zaawansowanym technologiom oraz pracy pod mikroskopem leczenie kanałowe przeprowadzane jest w jak najbardziej komfortowych warunkach dla obu stron.

Bezzębie

Brak zębów to dobry powód by zobaczyć się ze... stomatologiem. Nawet w przypadku zupełnej utraty uzębienia współczesna medycyna oferuje pomoc, wiele metod działania, szeroki wybór rozwiązań. Jedyne, czego potrzebujemy ze strony pacjenta, to zaufania, że na końcu tej drogi czeka na niego piękny efekt końcowy.

Licówki

Błyskawiczne i nieinwazyjne rozwiązanie estetyczne dla zdrowych zębów. Wydobywamy z Twojego uśmiechu to, co najpiękniejsze. Licówki pozwalają osiągnąć wymarzony uśmiech, przy niewielkiej ingerencji we własne uzębienie i stosunkowo niskiej cenie.

 

Stomatologia dziecięca

Dzieci uwielbiają nasz gabinet. Dla nich to kolorowa, ciekawa, wesoła przestrzeń, a wybór koloru plomby czy gumki do aparatu ortodontycznego - powód do dumy i radości. Po drugiej stronie jesteśmy my, lekarze i rodzice - by wspólnie budować zdrowe nawyki, dbać o rozwój i stan uzębienia, korygować zanim ujawni się wada. W naszym gabinecie podczas 20 lat działalności zadbaliśmy już o całe pokolenia zdrowych młodych ludzi, którzy teraz sami przychodzą z... własnymi dziećmi.

Leczenie kobiet w ciąży

Co ma wspólnego ciąża ze stomatologią? Wbrew obiegowej opinii, wiele! Jeśli jesteś już lub przygotowujesz się do ciąży, a nawet jeśli jest jeszcze odległą perspektywą – warto poznać zalecenia stomatologiczne i spędzić ten czas pod opieką specjalisty. Jeśli jesteś w ciąży i masz dolegliwości ze strony jamy ustnej - zapraszamy na fotel. Jedyną przeszkodą w leczeniu podczas ciąży jest... Twój czasem zwiększony stres. Z naszej strony wszystko odbywa się komfortowo, w dobrej atmosferze, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności należnych osobie ciężarnej.

Wypełnienia pod mikroskopem

Wypełnienia (czyli potocznie: plomby) wypełnieniom nierówne. A my lubimy, by szło gładko i  precyzyjnie! Nie tylko chcemy zobaczyć najmniejsze ogniska próchnicy, niewidoczne gołym okiem, ale także by efekt końcowy po wypełnieniu ubytku był nie do odróżnienia od żywej tkanki zęba. Dlatego nawet przy tej jednej z prostszych wydawałoby się procedur dentystycznych zawsze pracujemy w powiększeniu mikroskopowym.

Wybielanie

Wybielanie to bezpieczny zabieg estetyczno-regeneracyjny dla zębów, którego zakres, intensywność i docelowy poziom koloru można omówić i ocenić podczas wizyty w gabinecie. Zaletą wybielania pod okiem eksperta jest bezpieczne i prawidłowe dobranie preparatów, bezpieczne przeprowadzenie zabiegu. Stosujemy wybielanie regeneracyjne, które jednocześnie odnawia, odbudowuje i regeneruje szkliwo oraz chroni i wybiela jednocześnie.

Starcie zębów

Starte zęby to kłopot estetyczny, ale też fizjologiczny - najlepiej zająć się nim jak najszybciej po zauważeniu objawów (np. zgrzytanie zębami podczas snu). Starcie zębów może być efektem takiego schorzenia jak bruksizm. W takim przypadku należy zastosować mniej lub bardziej złożone leczenie holistyczne, bo geneza tej choroby może mieć podłoże nawet w psychice pacjenta - nie tylko w anatomii. Jednak efekt jest wart wysiłku - wynikiem leczenia jest nie tylko zaprzestanie ścierania zębów, ale też znikające inne dolegliwości takie jak bóle głowy, a także powrót spokojnego snu, zarówno pacjenta, jak i jego bliskich.

Higienizacja

Kierujemy się zasadą - lepiej zapobiegać, niż leczyć. Naszym celem jest to, byśmy spotykali  pacjentów tylko na wizytach kontrolnych i higienizacyjnych. Higiena jamy ustnej, konsekwencja i systematyczność w stosowaniu zaleceń domowych działają cuda. Raz na jakiś czas trzeba jednak umówić się na wizytę higienizacyjną, by zobaczyć stan jamy ustnej pod mikroskopem, usunąć kamień i to, czego nie da się zlikwidować szczoteczką i nitką. Zęby odwdzięczą się nam za tą inwestycję długotrwałym zdrowiem i pięknem. 

Ortodoncja

Chyba żadna inna dziedzina stomatologii nie rozwija się tak szybko, jak ortodoncja. Ortodoncja nie tyle poprawia naturę, ile przywraca naturalną harmonię, wzorowy anatomiczny wygląd, pomaga w redukcji innych schorzeń, z którymi wady zgryzu mogą korelować. W naszym gabinecie dotrzymujemy kroku rozwojowi medycyny i w tej dziedzinie, wiedząc, jaki komfort, zadowolenie, ulga i radość czekają pacjenta po przejściu procesu leczenia ortodontycznego.

20

lat doświadczenia i medycznych historii

2800+

zadowolonych pacjentów

500+

wszczepionych implantów