Bardzo polecam Panią Machowską, super podejście do pacjenta i skuteczne leczenie. Zawsze dokładnie pokazuje co będzie robić i uprzedza co może zaboleć. Ma bardzo profesjonalne podejście do pracy.

Bartosz Mateja

(opinia z Google, 2023)

 

Pierwszy raz w życiu zabieg zdjęcia kamienia przeżyłam bez znieczulenia. To zasługa pani higienistki Agnieszki. Połączenie profesjonalizmu z ogromną delikatnością. Przy moich nadwrażliwych zębach i odwiecznej histerii to był wyczyn! Dziękuję i z całego serca polecam higienizację właśnie u Pani Agnieszki!!!

Dorota Baś

(opinia z Google, 2022)

Dr. Machowska jest wspaniałym stomatologiem, do którego wracamy nawet po przeprowadzce. Moje dzieci lubią chodzić do dentysty i jest to głównie zasługa Agmadent. Doceniam przede wszystkim profesjonalizm pracowników kliniki, a także jakość materiałów jakich używają do leczenia.

Iwona Smith

(opinia z Google, 2023)

Każda wizyta w gabinecie Pani Ewy Mazur to spotkanie z profesjonalizmem, empatią i uśmiechem Pani doktor. Jestem stałym pacjentem Agmadentu… i tak już zostanie. A wszystkim pracownikom życzę wszelkiej pomyślności i…. tak trzymajcie.☺️

Mirek Kołodziejczyk

(opinia z FB, 2019)

Serdecznie polecam studio Agmadent, nikt nigdy nie zadbał lepiej o moje uzębienie niż Oni!! Pełen profesjonalizm, wysoka jakość usług, miła atmosfera. Miałam przyjemność z dr. Agatą Machowską, która wyprowadziła moje dziąsła z opresji wraz z pomocą Pani Higienistki. Nigdy nie miałam lepiej do czyszczonych zębów i okolic dziąseł z kamienia!

Kaśka Sabik

(opinia z Google, 2023)

Najlepiej leczone zęby w moim życiu. Jako histeryk panicznie bojący się igły i wiertła polecam z całego serca. Można zasnąć w trakcie 😉 Świetna robota, drogie Panie, tak trzymać!

 

Mateusz Zmyślony

(opinia z FB, 2022)

Our favorite dentist north of the equator. I would recommend this to all with dentistry needs. Highest of ethics complete with warm friendly hospitality.

Ross Morgan

 

(opinia z FB, 2022)

Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam. Szybko dostałem termin wizyty, obsługa super, pełen profesjonalizm. Bardzo ładne wnętrza i nowoczesna aparatura 😁

Łukasz Gruner

(opinia z FB, 2023)

Świetnie, dr Machowska jest cudowna, musiałam mieć korektę zgryzu. Wszystko wygląda estetycznie! Szkoda że zdecydowałam się na to tak późno. Dziękuję!☺️

Sandra Kolska

(opinia z FB, 2019)