Aleksandra Cielenkiewicz
Aleksandra Cielenkiewicz
2024-04-02
Serdecznie polecam Panią higienistkę Paulinę. Profesjonalizm i dokładność to jej cechy rozpoznawcze. A dodatkowo zabieg wykonany w miłej atmosferze
Magdalena Kowalska
Magdalena Kowalska
2024-03-18
Mój ulubiony gabinet :)
Natalia N
Natalia N
2024-03-12
Serdecznie polecam! Mieszkam za granicą i już od paru lat leczę zęby w tym gabinecie. Podobają mi się efekt ich pracy i zaangażowanie. Personel bardzo pomocny. Ostatnio musiał sprostać moim terminowym pomyłkom i bardzo szybko udało się znaleźć nowe wizyty. Dla mnie i dla partnera który został ich nowym pacjentem🙂 Pozdrawiam
Bartlomiej Suder
Bartlomiej Suder
2024-03-06
Uczęszczam do Dentysty w Agmadent od co najmniej 20 lat. Polecam.
Małgorzata Podgórska
Małgorzata Podgórska
2024-02-26
Serdecznie polecam! Bardzo miła atmosfera, lekarze bez zawahania i cierpliwie odpowiadają na wszelkie pytania. Wszystkie zabiegi są na wysokim poziomie i precyzyjne. Osobiście jestem bardzo zadowolona z efektów ☺️
Ilona Malinowska-Skocz
Ilona Malinowska-Skocz
2024-02-22
Bardzo polecam. Miałam do czynienia z dwojgiem bardzo fachowych stomatologów. Pan dr Michał Szczykowski - kompetentny, rzetelny, staranny i miły. Pani dr Paulina Armatys - zajęła się mną z dużą uważnością, starannością i troską, podczas niemiłej czynności wyrywania zęba. Dodać należy miłą obecność Pań asystujących i pomocnych w trakcie wszelkich zabiegów. I jeszcze bardzo sympatyczna Pani wyznaczającą terminy wizyt, która również jest pełna empatii, a jednocześnie konkretna i w dodatku uśmiechnięta.
Katarzyna Pilitowska
Katarzyna Pilitowska
2024-02-14
Chodzę do Agmadentu od początku jego istnienia. Perfekcyjna dbałość o klienta od przekroczenia progu. Drobne rzeczy, a znaczą wiele: piękna toaleta z utensyliami do higieny zębów, gdyby ktoś zapomniał, kawa, herbata, kącik dla malucha i aktualne czasopisma. Przemiła obsługa recepcji. Klinicznie czysto i świetny dobór kolorów, a dizjan recepcji zmienia się co jakiś czas. Ale najważniejsze: świetne panie stomatolożki i higienistki. Zero bólu. Niezwykłą dbałość i empatia. Chciałabym wystawić 6, nie da się, to piszę. Świetna klinika i Pani dr Machowska!
Magdalena Wolfinger
Magdalena Wolfinger
2024-02-13
Wspaniali specjaliści. Miła atmosfera. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Sebastian Ciastoń
Sebastian Ciastoń
2024-02-12
Wyrazy uznania za miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Szczególnie polecam dr Machowską, z cierpliwością i empatią odpowiada na wszystkie pytania. Łatwy i przyjemny kontakt z Rejestracją. Generalnie bardzo pozytywne doświadczenia!

Bardzo polecam Panią Machowską, super podejście do pacjenta i skuteczne leczenie. Zawsze dokładnie pokazuje co będzie robić i uprzedza co może zaboleć. Ma bardzo profesjonalne podejście do pracy.

Bartosz Mateja

(opinia z Google, 2023)

 

Pierwszy raz w życiu zabieg zdjęcia kamienia przeżyłam bez znieczulenia. To zasługa pani higienistki Agnieszki. Połączenie profesjonalizmu z ogromną delikatnością. Przy moich nadwrażliwych zębach i odwiecznej histerii to był wyczyn! Dziękuję i z całego serca polecam higienizację właśnie u Pani Agnieszki!!!

Dorota Baś

(opinia z Google, 2022)

Dr. Machowska jest wspaniałym stomatologiem, do którego wracamy nawet po przeprowadzce. Moje dzieci lubią chodzić do dentysty i jest to głównie zasługa Agmadent. Doceniam przede wszystkim profesjonalizm pracowników kliniki, a także jakość materiałów jakich używają do leczenia.

Iwona Smith

(opinia z Google, 2023)

Każda wizyta w gabinecie Pani Ewy Mazur to spotkanie z profesjonalizmem, empatią i uśmiechem Pani doktor. Jestem stałym pacjentem Agmadentu… i tak już zostanie. A wszystkim pracownikom życzę wszelkiej pomyślności i…. tak trzymajcie.☺️

Mirek Kołodziejczyk

(opinia z FB, 2019)

Serdecznie polecam studio Agmadent, nikt nigdy nie zadbał lepiej o moje uzębienie niż Oni!! Pełen profesjonalizm, wysoka jakość usług, miła atmosfera. Miałam przyjemność z dr. Agatą Machowską, która wyprowadziła moje dziąsła z opresji wraz z pomocą Pani Higienistki. Nigdy nie miałam lepiej do czyszczonych zębów i okolic dziąseł z kamienia!

Kaśka Sabik

(opinia z Google, 2023)

Najlepiej leczone zęby w moim życiu. Jako histeryk panicznie bojący się igły i wiertła polecam z całego serca. Można zasnąć w trakcie 😉 Świetna robota, drogie Panie, tak trzymać!

 

Mateusz Zmyślony

(opinia z FB, 2022)

Our favorite dentist north of the equator. I would recommend this to all with dentistry needs. Highest of ethics complete with warm friendly hospitality.

Ross Morgan

 

(opinia z FB, 2022)

Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam. Szybko dostałem termin wizyty, obsługa super, pełen profesjonalizm. Bardzo ładne wnętrza i nowoczesna aparatura 😁

Łukasz Gruner

(opinia z FB, 2023)

Świetnie, dr Machowska jest cudowna, musiałam mieć korektę zgryzu. Wszystko wygląda estetycznie! Szkoda że zdecydowałam się na to tak późno. Dziękuję!☺️

Sandra Kolska

(opinia z FB, 2019)