działamy w imieniu natury

Zdrowy zgryz to podstawa

Wierzymy w moc nauki i siłę innowacji, dlatego nasza oferta zabiegów ortodontycznych obejmuje nowoczesne rozwiązania. Ściśle współpracujemy z zespołem profesora Fudaleja, który zrewolucjonizował stomatologię, wprowadzając ortodoncję cyfrową.

Zdjęcia

Na pierwszej wizycie lekarz przeprowadza wywiad i pełne badanie pacjenta. W gabinecie wykonujemy wewnątrzustne oraz zewnątrzustne zdjęcia cyfrowe pacjenta, zdjęcia rentgenowskie oraz wycisk lub skan wewnątrzustny. Dzięki temu uzyskujemy jak najbardziej szczegółowe, dokładne odwzorowanie jamy ustnej pacjenta oraz istotnej dla tego leczenia  anatomii.

Konsultacja

Pełny pakiet zgromadzonych w tej sposób danych konsultowany jest z zespołem prowadzonym przez profesora Fudaleja. We współpracy powstaje indywidualny plan leczenia, dostosowany do potrzeb pacjenta. Prognozowana praca jest także indywidualnie wyceniana, a wycena przedstawiana pacjentowi. Pełna kompatybilność systemów pracy w studiu stomatologicznym i ortodontycznym pozwala na prowadzenie zintegrowanego planu leczenia i szybkie konsultacje na każdym etapie klinicznym.

Oferta

W systemie ortodoncji cyfrowej możliwe jest leczenie wszystkich wad zgryzu, które kwalifikują się do założenia aparatu. Zależnie od sytuacji pacjenta, proponujemy zarówno aparaty stałe, ruchome, jak i systemy nakładkowe (alignery), czyli niemal niewidoczne nakładki.

Gwarancja jakości

Do współpracy w zakresie ortodoncji cyfrowej kwalifikują się jedynie wybrane placówki stomatologiczne, które dysponują najbardziej nowoczesnym sprzętem i zapleczem technicznym. Nasz gabinet należy do tego grona.