Stomatolog i Dentysta w mieście Kraków - AGMADENT

займ на карту займ на карту срочно без отказа
Twoi specjaliści

Michal_szczutkowski_web    LEKARZ STOMATOLOG MICHAŁ SZCZUTKOWSKI


Ukończył studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi w 2001 roku. Specjalizuje się w implantologii i stomatologii estetycznej i chirurgii periodontologicznej.

Od 2002 jest aktywnym członkiem internetowej stomatologicznej grupy dyskusyjnej Implantologia i Endodoncja. Należy do Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej – elitarnej organizacji zrzeszającej najlepszych stomatologów zajmujących się stomatologią estetyczną w Polsce. Jest również członkiem-założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontyczego oraz Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej. Ponadto może pochwalić się autorstwem części Endodoncja (2 płyty) i Protetyka (2 płyty) wchodzących w skład wydawnictwa p.t. „Program edukacyjny dla stomatologów na DVD” – wydawnictwa Forum.

Dzięki temu, że interesuje się wieloma dyscyplinami stomatologii, potrafi precyzyjnie zaplanować i skutecznie przeprowadzić kompleksowe leczenie estetyczne. Gwarantuje swoim pacjentom profesjonalizm, najwyższą jakość oraz bezstresową atmosferę.

 

 

займ на карту займ на карту срочно без отказа